Hizmetlerimiz

Değerli müşterilerimize Fiat Yetkili Servis kalitesiyle 25 yılı aşkın süredir hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Acil Yol Yardım

Nerede olursanız olun, 365 gün 24 saat yanınızdayız. Aracınızda herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda tek yapmanız gereken Acil Servis hattımızı arayarak operatöre bulunduğunuz yeri bildirmek.

Araç Altı İzolasyon

FIAT Araç Altı İzolasyon hizmetimiz, yol zemini ve lastiklerden kaynaklanan ses ve gürültünün belirli ölçülerde araç içine girişini engeller.

Hızlı Servis

Aracınızda yağ bakımı, filtre, akü değişimi, ampul, far ayarı, ön fren balataları, silecek süpürgesi, klima gazı işlemleriyle ilgili işlem yaptırmanız gerekiyorsa hemen 'Hızlı Servis randevunuzu' alın, aracınızın onarımını tamamlayarak en geç 1 saat içerisinde teslim edelim.

Karbon Temizleme

Araçların motorlarında zamanla oluşan kurum ve karbonlar, FIAT servislerinde el değmeden temizlenir. Böylece motorun gücü ve çekişi artar, yakıt tüketimi düşer, sürüş konforu yükselir.

LPG Dönüşüm

Kullanıcılarının çevre ve ekonomi konusundaki hassasiyetlerini önemseyen FIAT, bu anlayışla hizmetleri arasına benzinli araçları için LPG dönüşüm uygulamasını da ekledi. Bu uygulama ile benzin ve dizele kıyasla aracınızın motorunda daha temiz yanma sağlayarak daha az karbon salımına ve daha düşük yakıt tüketimine imkan veren LPG ‘yi kullanabilirsiniz.

Marka Kasko

FIAT marka araçlar için özel olarak hazırlanan FIAT Kasko Poliçesi, her türlü riske karşı aracınızın uğrayacağı zararları güvence altına alır ve aracınızda oluşan tüm hasarlar FIAT yetkili servislerinin güvencesi ile onarılır.

Oto Koruma

FIAT Oto Koruma hizmeti veren servislerimizde FIAT'ınızın koruması ve ayrıntılı iç temizliği ile çizik giderme, boya koruma, motor temizleme ve parlatma işlemleri yapılır.

Oto Muayene

Aracınızın ön muayenesini FIAT'ta yaptırın, zorunlu araç muayenesini sorunsuz geçin. 3 değişik hizmeti kapsayan FIAT Oto Muayene, aracınız için mükemmel bir muayene hazırlığı anlamına geliyor.

Uzatılmış Garanti

Garantimi ne kadar uzatabilirim? 'Uzatılmış Garanti' hizmetinden faydalanmak artık çok kolay. Eğer yeni bir Fiat satın alıyorsanız, Uzatılmış Garanti hizmetine de aracınızla birlikte sahip olabilirsiniz. Zaten bir Fiat sahibiyseniz aracınızın mekanik garanti süresi dolmadan bir Fiat bayisine gidip yine bu hizmeti satın alabilirsiniz.

Yakıt Güvence Sistemi

Akaryakıtınızı sürekli olarak OPET istasyonlarından alın, akaryakıttan kaynaklanabilecek hasarlara karşı onarım maliyetleri size yansımasın.

Yedek Araç

FIAT'ınız serviste kaldığı sürece isterseniz yedek araç alırsınız, böylece otomobilsiz kalmazsınız.

Menü